Відомо, що на сьогоднішній день, стан та якість проточної води перебуває у жалюгідному стані. Кожен міський мешканець знає, що воду з-під крану пити не можна, оскільки в ній міститься велика кількість шкідливих для здоров'я бактерій та домішок. І це, не кажучи вже про те, наскільки вона згубно впливає на сантехнічні прилади. Причина ця до болю банальна - поганий стан водопровідних труб і застарілі фільтри центральної системи водопостачання, що потребують заміни.
Виходить, що виходити з цього положення необхідно кожній людині самостійно. Одні замовляють бутильовану воду, інші самі собі привозять із джерел і свердловин. Але багато хто вибирає третій шлях - фільтрувати проточну воду, адже якщо це зробити хорошими, якісними фільтрами грубою, а потім тонкою очисткою, тоді можна буде сміливо пити смачну домашню воду з-під крана і не бояться за те, що ваші сантехнічні прилади вийдуть з ладу раніше належного часу.
Першим етапом очищення води є встановлення та підключення передфільтра. У вирішенні цього питання допоможе самопромивний фільтр. Простими словами, це фільтр грубої очистки. Його завдання полягає в наступному: затримувати і не пропускати великі частки іржі, осаду або інших можливих забруднень, які можуть бути у водопровідній воді.
Принцип роботи фільтру для водопровідної труби
Фільтри водопровідні мають відмінність за можливостями, що фільтрують, але при цьому виконують одну і ту ж задачу - забезпечити очищення води. Якщо говоримо саме про самопромивному фільтрі, його основна функція у тому, щоб технічна вода стала придатною до використання.
Цей результат досягається завдяки тому, що всередині самопромивного фільтра знаходиться спеціальний сітчастий матеріал, який затримує сторонні забруднення, коли вода надходить з труби, проходячи через фільтр. Головне правильно та в потрібному місці встановити фільтр, а саме перед встановленими лічильниками у водопровідній трубі, колбою вниз. При такій установці досягається ефективний результат очищення проточної води.
Обслуговування самопромивних фільтрів із манометром
Особливістю даного виду фільтрів полягає у легкості їх обслуговування. Усю домішку, яка осіла на сітчастому фільтрі, можна змити водяним натиском. Якщо сітчастий матеріал занадто забився брудом, його можна очистити спеціальною щіткою.
Звертаємо вашу увагу на те, що самопромивні фільтри бувають двох типів:
- З автоматичним промиванням;
- Прямий тип.
У випадку з фільтрами прямого типу для промивання сітки необхідно демонтувати колбу, вручну провести очищення і встановити назад.
Картриджні промивні фільтри мають змінні картриджі, які виконують ту ж функцію очищення води, але при сильному забрудненні вони просто замінюються аналогічним картриджем.
Переваги фільтрів для водопровідної труби
- Довгий термін експлуатації;
- Вигідна ціна;
- Не слід перекривати воду під час промивання системи;
- Безперервна робота фільтра;
- Взаємозамінна комплектація;
- Легкий монтаж та зручне обслуговування;
- Продукція виготовлена із екологічно чистих матеріалів, що не містять шкідливих речовин.
Компанія Роял Клімат пропонує великий вибір якісних, сертифікованих промивних фільтрів для холодної та гарячої води. Зв'яжіться зі спеціалістами компанії, вони нададуть вам детальну консультацію та допоможуть підібрати відповідні фільтри для вашої системи за вигідною ціною.
Фільтри - ответы на общие вопросы
У нас в наличии более 200 товаров.
Доставка во все города Украины согласно тарифам Новой Почты.
Цена начинается от 225 грн